Porada

WordPress Hero

Proč je cafeterie pro zaměstnavatele i zaměstnance zajímavá a oboustranně výhodná?

Víte, proč řada firem nedá na benefity pro své zaměstnance dopustit? Jejich využívání je totiž oboustranně výhodné. Zaměstnavatelé na nich ušetří a zaměstnanci se mohou rozmazlovat kvalitním jídlem, pitím i službami. Co dalšího cafeterie přináší?

Cafeterie a zákon: Výhodný obchod, který vede ke spokojenosti obou stran

Zákon stanoví, že částka, jež je zaměstnancům poskytována ve formě benefitů, je pro zaměstnance osvobozena od daně z příjmů a odvodů sociálního i zdravotního pojištění. Tím pádem cafeterie zaručuje, že zaměstnanci oproti mzdě ušetří. Ovšem ani zaměstnavatelé nepřijdou zkrátka. Ti totiž rovněž na firemních benefitech ušetří.

Moderní cafeterie 21. století

Protože vývoj jde neustále kupředu, také cafeterie se přizpůsobila a při jejím využívání se tak mohou klienti spolehnout na veškeré výhody, které s 21. století souvisejí. V praxi to znamená, že lze využívat flexibilního čerpání, nahrát si e-stravenky na svou Visa platební kartu, využívat systém swapů a samozřejmě i mobilní aplikaci.

Firemní benefity zvyšují motivaci zaměstnanců

Benefity je zároveň možné čerpat téměř na cokoliv. Zaměstnanci si tak mohou určit, jaké benefity chtějí a skutečně je využívat. Jak se ukázalo v praxi, tento systém zvyšuje motivaci zaměstnanců a samozřejmě platí také to, že čím šťastnější a spokojenější je zaměstnanec, tím lepší pracovní výsledky následně podává.

Nezatracujte cafeterii a využijte ji ve svůj prospěch. Slouží ke zvýšení motivace zaměstnanců, protože jim za dobře odvedenou práci poskytuje příjemné rozmazlování podle jejich představ. Z finančního hlediska se navíc jedná o výhodný obchod pro obě strany. Ani zaměstnanci, ani zaměstnavatelé tak na využívání firemních benefitů rozhodně nijak netratí.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *