Kancelar

WordPress Hero

Znáte trendy týkající se kanceláří? Toto jsou ty, o kterých byste měli vědět

Sledujete aktuální kancelářské trendy a víte, co by v moderně řešených pracovních prostorech nemělo chybět? Jestli aktuálně zvažujete přesun své společnosti do jiných kanceláří, rozhodně si nastudujte, co je teď aktuálně v kurzu.

Společné prostory a odpočinkové zóny? Ve 21. století nic nezvyklého

Označili byste své současné kanceláře za moderní? Pokud se v nich nachází atrium, odpočinkové zóny či stěny s živými rostlinami, právem můžete takovým prostorům říkat trendy kanceláře. Aktuálně jsou totiž v kurzu prostory, kde se zaměstnanci cítí příjemně a jako doma. Myslete na to, jakmile začnete shánět pronájem kanceláří. Čím lépe se zaměstnanec v práci cítí, tím větší šance na to, že svůj potenciál bude v pracovní době využívat naplno.

Office huby? Jen pokud ladí s firemní kulturou

Velice moderní jsou také takzvané office huby. Otevřené prostory, které na první pohled rozhodně nepřipomínají kanceláře a původně vznikly pro potřeby coworkingu. Ovšem tento styl není vhodný pro každého a s kulturou některých firem si jednoznačně nerozumí.

Přirozené světlo a kontakt s okolním světem

Doby, kdy kanceláře bývaly odtržené od venkovního světa podobně jako nákupní centra, jsou také minulostí. Nyní je kladen důraz na dostatek přirozeného světla, proto jsou prosklené stěny samozřejmostí. Jak se totiž ukázalo, přirozené světlo má na produktivitu zaměstnanců stejně pozitivní dopad jako kontakt s přírodou.

Chcete-li aby se vaši zaměstnanci cítili v kanceláři příjemně, inspirujte se současnými trendy a nabídněte jim otevřené prostory s dostatkem přirozeného denního světla a zelení, dopřejte jim odpočinkové zóny a samozřejmě kvalitní vybavení. Čím více si dáte na výběru kancelářských prostor záležet, tím spíše se budou zaměstnanci do práce skutečně těšit.

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *