Tepelne Cerpadlo

WordPress Hero

Jak snížit náklady na teplo ve firmě? Ověřeným způsobem jsou tepelná čerpadla

Chcete si i v příštích letech udržet konkurenceschopnost díky stabilním dodávkám levných energií? Vězte, že průmyslová tepelná čerpadla vám k tomuto výrazně dopomohou.

Na průmyslová tepelná čerpadla spoléhají malé provozy v podobě restaurací, showroomů i velké strategické objekty, jako jsou například nemocnice, letiště, armádní budovy. Jsou to právě průmyslová tepelná čerpadla, která pomáhají držet na uzdě náklady energeticky náročných oborů, jako je těžební průmysl, potravinářský průmysl, stavební průmysl apod.

Tepelná čerpadla jsou skutečně univerzální řešení

Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte, či jaká je vaše spotřeba energií, ať už jde o teplo, teplou vodu či chlad, tepelná čerpadla vám mají co nabídnout! Je pouze na vás, jestli se tuto nabídku rozhodnete využít. Se zjišťováním podrobnějších informací můžete na webu společnosti GT Energy s.r.o., jež se dodávkami úsporných technologií zabývá přes 30 let, přičemž za tuto dobu provedla přes 30 000 instalací tepelných čerpadel s výkony od 1,5 kW do 1 000 kW. Tepelná čerpadla instalovaná GT Energy s.r.o. šetří svým majitelům více než 1 300 000 GJ tepla ročně.

GT Energy s.r.o. zajišťuje nejen prodej, ale také instalaci a následný servis tepelných čerpadel značek IVT, ECOFOREST, HELIOTERM, OILON či YANMAR. 

Stejně tak vám pracovníci této společnosti poradí s úsporami za energie pomocí rekuperace odpadního tepla či mikro kogenerace.

Oslovte ještě dnes pracovníky GT Energy s.r.o. s žádostí o zpracování nabídky na úsporu energií ve vaší firmě, a to prostřednictvím formuláře uvedeného na internetových stránkách, odkaz viz výše.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *