Jazykove Skoly Pelican

WordPress Hero

|

Proč byste se ve své firmě měli učit angličtinu online?

Už dva roky online výuka zažívá svá doposud nejlepší léta. Spousta jazykových kurzů se vlivem pandemie různě přelévala z online do prezenční výuky a zase zpátky. Jsou však kurzy, které už v režimu online výuky zůstaly a neplánují se vrátit k setkávání face to face. Zeptali jsme se proto našich firemních klientů, kteří se učí pouze online, proč se tak rozhodli. 

Právě z jejich autentických odpovědí jsme pak napsali tento článek. Vypadly z toho různé motivace a zajímavé informace. Zajímá vás, jak je možné že online výuka šetří firmám peníze? Proč jsou díky ní studenti lépe soustředí? To vše zjistíte v našem článku, který vám popíše 3 zajímavé důvody, proč by i vaše firma měla přejit k firemní výuce angličtiny online.

Jako zaměstnavatel ušetříte peníze

Tento argument pro online výuku se na první pohled zdá zvláštní, ale při bližším zkoumání zjistíte, nakolik je pravdivý. Během klasické výuky se totiž čas od času stane, že studenti do domluvených firemních lekcí angličtiny nepřijdou. Důvodů může být samozřejmě vícero – pracovní vytížení, služební cesta, komplikace v dopravě nebo obyčejné nachlazení.

Pozdě zrušené hodiny se musí stejně zaplatit a často nahradit další placenou lekcí.Online výuka je proto elegantním a jednoduchým řešením. Zrušené hodiny sníží na minimum, protože se k online výuce můžete připojit kdykoliv a odkudkoliv. Ze služební cesty, home officu či při nachlazení doma z gauče.

Zvyšování IT gramotnosti zaměstnanců

Takzvané IT skills jsou v dnešní době už nepostradatelnými v mnoha pracovních odvětvích. Pro online výuku angličtiny jsou lektoři vyškolení, aby používali nejrůznější platformy.Tyto znalosti pak aktivně a prakticky přenášejí i na studenty. A nejsou to jen ty speciálně vytvořené pro kurz angličtiny pro firmy, ale uplatnitelné v mnoha odvětvích.

Online Vyuka
Zdroj: skolapelican.com

Studenti si můžou přímo trénovat na pracovní prezentace, cally či konference. Naučí se anglicky přednášet v prostředí, ve kterém to později budou realizovat. Zkrátka zvyšuje své IT kompetence a dovednosti, které zvyšují jejich hodnotu na trhu práce.

Online výuka zlepšuje soustředění

Když jsme tento důvod slyšeli poprvé, měli jsme za to, že je trochu bizarní. Nechali jsme si to tedy klientem podrobněji vysvětlit. Kvůli tomu, že jste od svého lektora prostorově daleko, dáváte při online výuce větší pozor. Pozornost je zaměřená jen na vás a není tam žádné rozptýlení. Online výuka se tedy u našich klientů ukázala být efektivnější z hlediska koncentrace.

Jazykova Skola Pelican
Zdroj: skolapelican.com

Tak co myslíte? Online výuky má i další své nezpochybnitelné výhody jako to, že se můžete učit kdekoliv a kdykoliv a mít učitele z celého světa. V tomto článku jsme vám popsali ty méně na první pohled zřejmé bonusy online firemní výuky angličtiny. Jestli vás tedy online výuka láká, napište nebo zavolejte do Jazykové školy PELICAN, kde vám rádi poradí s tím, jak začít.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *